Kurumsal

ELMOSİS

Elektrik Mühendislik Otomasyon Danışmanlık Bilişim ve Yazılım Sistemleri İthalat   İhracat San. Tic. LTD. ŞTİ.

    Firmamız 2008 yılında şahıs firması olarak Tekirdağ/Çerkezköyde kurulmuştur. 2011 yılına kadar şahıs şirketi olarak faaliyetlerine devam eden firmamız ,  2011 yılında   limited şirketi olarak faaliyete başlamıştır. 2017 yılında şirket el değiştirerek ; Tekirdağ/Kapaklıda merkez , Bursa/Nilüfer de açmış olduğumuz şube ile yeni faaliyetlerine hizmet etmeye devam etmektedir.

          Uzman olduğumuz alanların başında endüstriyel otomasyon hizmetleri gelmektedir. Otomasyon faaliyetlerimiz olarak  birçok kontrol yapıları ve çeşitli yazılım tecrübemizden faydalanarak yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Diğer alanlarımızdan elektronik tasarım ve onarım hizmetlerimizle endüstriyel çözümler sunmaya devam ediyoruz.

          Bu bilgi birikimimizi sizlerle de paylaşabilmek adına çeşitli eğitim programlarımızla ve birçok farklı markalarda sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz. Eğitim desteklerimiz şirket bünyemizde yada sizlerin kendi şirket bünyesinde gibi seçeneklerimiz de mevcuttur.

          Uzman kadromuzla sizlere daha iyi hizmet vermek için Ar-Ge faaliyetlerimizle tüm hızımızla devam etmekteyiz.

          En büyük amacımız siz müşterilerimizin isterlerini layıkıyla yerine getirip  memnuniyetini kazanmak ve yerli üretime katkıda bulunmaktır. Bu amaç uğruna firmamızı her geçen gün emin adımlarla geliştirmekteyiz.

Müşteri beklentilerini; teknik ve estetik detaylarla birlikte; yasal mevzuat çerçevesinde fiyat, kalite ve hizmet olarak en üst seviyede karşılayarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmak, 

 Çalışanların, geleceğini güvence altına almak, memnuniyetlerini yükseltmek, bilgi ve deneyimlerini artırarak her konuda katılımcı olmalarını sağlamak,

Taşeron ve Tedarikçi firmalarla uyumlu, sıkı, düzenli ve şeffaf bir iletişim ağı kurarak, karşılıklı yarar esasına dayalı bir hizmet zinciri kurarak ilişkileri geliştirmek..

Kaliteli hizmet, dürüstlük ve müşteri odaklı çalışma anlayışımızla endüstri  sektörümüzde hizmet vererek, bu birlikteliğimizi daha da ileri noktalara taşımayı amaçlamaktayız...

Bölümlerimiz

Pano Üretim Bölümü

Eğitim Bölümü

Elektronik Üretim ve Tamir Bölümü

İdari ve Yazılım Geliştirme Bölümü

Mekanik İşlemler Bölümü

Prototip Üretim Bölümü

ser

KURUMSAL
REFERANSLARIMIZ